Notice: Constant DS already defined in /home/tdcif202/public_html/templates/blank_j3/php/j3.php on line 3
Теплодахцентр — Опалення

Офіс: (097) 3933-733 (Київстар), (066) 84-979-29 (МТС)

Фірма ТеплоДах Центр пропонує широкий асортимент товару від провідних виробників! Металочерепиця, профнастил та всі види покрівельних матеріалів, повна комплектація даху. Металопластикові вікна, двері, гражні ворота, сайдинг, а також системи водопостачання та опалення, сантехніка.

Помірні ціни, гнучкі знижки.

Категорії


Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/tdcif202/public_html/modules/mod_cinch_menu/tmpl/accordion.php on line 24

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/tdcif202/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20

Опалення

Опалення - процес штучного обігріву приміщень протягом опалювального періоду з метою підтримки температури, комфортної для жильців оселі. Саме тому в будинках та квартирах облаштовують системи опалення.

Будь-яка опалювальна система має головну мету - зігріти людину.

Сучасні системи опалення дозволяють обігрівати будинки дуже економно, з використанням екологічно чистих і невичерпних джерел енергії. Проте вони мають недолік - висока вартість самого устаткування.

Розрізняють наступні системи опалення:
- пічне опалення;
- водяне опалення;
- повітряне опалення;
- парове опалення;
- опалення "тепла підлога".

Пічне опалення - представлене різними пристосуваннями типу печі, каміни, вогнища, буржуйки тощо. Вони переважно використовуються для створення додаткового джерела тепла і елемента дизайну інтер'єру.
Показники пічкового опалення володіють низьким коефіцієнтом корисної дії, з високим споживанням палива та маленькою тепловою віддачею.


Водяне опалення - це ефективна і найдешевша система. Теплоносієм у них є вода або незамерзаючі рідини. До складу даної системи входить опалювальний котел, радіаторні батареї і система труб. Трубна система ділиться на два типи: однотрубні та двотрубні. Якщо використовується двотрубна система водяного опалення, то необхідно додати розширювальний бачок.


Повітряне опалення - ефективна система, що поєднує в собі відразу три функції: опалення, вентиляція і кондиціонування. Це найпоширеніша система у країнах Європи. Дана система досить проста в експлуатації. Тут встановлена автоматика, що повністю контролює процес всієї системи. Система повітряного опалення облаштована приладами та вузлами (фільтри та зволожувачі повітря), які впливають на самопочуття та здоров'я. 


Опалення "тепла підлога". Дане опалення вважається найкориснішим для людини. Оскільки відбувається поступове переміщення повітря знизу до верху приміщення, тим самим створюючи рівномірні теплові умови по всій висоті кімнати.
Існують два види "теплої підлоги": водяний та електричний.Парове опалення в основному почало застосовуватись на підприємствах, де були встановлені парові машини та було багато використання пари. І щоб використовувати тепло пари, направили його в труби. 

Наші послуги